ZPro

Web sitesi üzerinden “Kullanıcı Girişi” alanında yer alan “Müşteri Numarası” ve “Şifre” bilgilerinizi girin, ardından cep telefonunuza gelen şifreyi girerek ZPro’ya bağlanabilirsiniz.

Bist’de yer alan tüm Hisse , varant veya VİOP kontratının canlı fiyatı BİST veri ücreti ödenmeden takip edilebilmektedir.

Yeni nesil tarayıcı tabanlı işlem platformumuz ZPro ile internet erişiminiz olan her yerden piyasaları takip edebilirsiniz. 

Açılış ekranında sol üst köşede yer alan aktif hesabım kutucuğunda; aktif seçili hesabınızı görebilir veya farklı hesaplarınızı seçebilirsiniz.

Sayfanıza istediğiniz kadar içerik & analiz modülü ekleyebilirsiniz. Sayfanızı ihtiyacınıza göre düzenledikten sonra kaydedebilirsiniz

Ekranınızda yaptığınız değişikliği kaydedebilirsiniz. Daha sonra kaydettiğiniz ekranlarınıza kolaylıkla erişebilirsiniz.

Hisse ve VİOP alım satım işlemlerini yapabilirsiniz. Oluşturduğunuz emirleri kolaylıkla takip edebilirsiniz.

İstediğiniz sembollere fiyat veya haber alarmı kurabilirsiniz

Profil sekmesi altından lisanslarınızı, alım/satım ayarları ve arayüz temasını düzenleyebilirsiniz

 Kendim ZPro Lisans satın alabilir miyim?

  •   Evet. Zpro’dan giriş yaparak  “LİSANS TALEP” butonundan tıklayarak arzu ettiğiniz datayı seçebilir ve ekrandan satın alabilirsiniz. 
  •   Ücreti ekstrenize yansıtılır. 
  •   Lisansın bedeli AYLIK olup her ayın ilk işgünü hesabınızdan tahsil edilir. 
  •   Lisansınızı iptal etmek için 0 850 22 22 979 nolu telefonu arayabilir  ya da info@ziraatyatirim.com.tr adresine talebinizi iletebilirsiniz. 
  •   İPTAL isteği iletilmediği sürece Lisans Bedeli her ay  ekstrenize yansıtılır
  •   Ziraat Yatırım bu tutarlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.