Hesap Açılış ve Sözleşme Yenileme

Ziraat Yatırım Hesap Açılış İşlemleri

Ziraat bankasında hesabı olan müşteriler Ziraat Mobil ya da Ziraat Bankası İnternet Şubesinden giriş yaptıktan sonra Ziraat Yatırım hesapları açabilirler.

Ziraat Mobil üzerinden ; Yatırım ve Borsa İşlemleri   -    Borsa İşlemleri (Ziraat Yatırım)    -   Borsa Hesap Açılış seçilir.

Video için; tıklayınız.

Ziraat Bankası İnternet Şubesi Üzerinden; Yatırım   -    Ziraat Yatırım (Borsa)  -   ZRY (Borsa) Hesap Açılışı seçilir.

Video için; tıklaynız.

  • Ziraat Yatırım hesabınızdan hisse senedi Alış-Satış işlemi yapabilmek için Uygunluk anketinden Risk 3 ve üzerinden Puan almanız gerekmektedir.
  • Hesap açılış aşamasında “Kayıtlı imza görseli” bulunmadığına dair uyarı almanız durumunda Ziraat Bankası Şubenize giderek sisteme imza görselinizin tanımlatılmasını sağlamanız gerekmektedir.
  • Hesap açılış aşamasında iletişim adresi yurtdışı olan müşterilerimizin internet işlem yetkileri kapalı olmaktadır. Müşterilerimiz hesaplarına 100.000 TL üstünde bakiye yatırıp  

0850 22 22 979 numaralı çağrı merkezimize ya da info@ziraatyatirim.com.tr mail adresine iletirse internet işlem yetkileri açılmaktadır. Ay içerisinde hesap bakiyesi 100.000 TL altına düşen yurtdışı adresli müşterilerimizin internet işlem yetkileri kapanmaktadır. İşlemlerinizi çağrı merkezimiz üzerinden yapabilirsiniz.

Hesap açılış ekranları;