Kampanyalar

Şirketimiz nezdinde hesap açacak başta Öğretmen, Sağlık Personeli (Kamu ve özel sektör dahil), Polis ve Türk Silahlı Kuvvetleri Mensupları ve tüm Kamu Çalışanları için hazırlanan kampanyalarımız da aşağıda belirtilen komisyon oranları uygulanmaktadır.

Hesap açılışı sırasında kampanya kapsamında belirtilen meslek grubuna dahil olduğunu Kurum Kimlik Belgesi ile belgeleyen tüm müşterilerimiz bu avantajlardan faydalanabilmektedir. 

Hisse Senedi İşlemlerinde :

Limitsiz Binde 1 komisyon

VİOP İşlemlerinde :

Limitsiz On binde Beş komisyon

Hesap İşletim Ücreti :

Yok

Havale Ücreti :

Yok

*Hesap özetlerinin posta yoluyla gönderilmesin isteyen müşterilerimizden postalama masrafı alınacak olup, e-posta yolu ile talep etmeleri halinde hiçbir ücret almadan gönderilecektir.

Ayrıca Tüm Müşterilerimiz;

E-Şube’mizden ve ZBorsa mobil uygulamasından takip ettikleri 10 adet enstrümanın fiyatlarını canlı ve ücretsiz olarak görebileceklerdir.

Ziraat Yatırım veri ekranları ile her hangi bir alt limit olmadan hızlı ve güvenli bir şekilde tüm piyasaları takip edebilir ve yatırım işlemlerini gerçekleştirebilirler (Verileri gerçek zamanlı takip etmek Borsa İstanbul'u ücretlendirme politikası doğrultusunda ayrıca ücretlendirilebilir).

Bunun yanında ZiraatTrader, ZBorsa ios ve android mobil uygulamaları aracılığı ile piyasaları etkileyen her türlü gelişmelerden anında haberdar olabilir, şirketler hakkındaki haber ve yorumlarına ulaşabilir, mekan ve zaman sınırlaması olmadan yatırımlarını takip edebilirler (Verileri gerçek zamanlı takip etmek Borsa İstanbul'u ücretlendirme politikası doğrultusunda ayrıca ücretlendirilebilir).

Yine tüm müşterilerimiz şirketimiz internet şubesi e-Şubeyi, Ziraat Bankası İnternet Şubesini, 0850 22 22 979 (ZRY) Aracılık Hizmetleri Merkezi’nden  her türlü konuda destek alabilirler.