Hisse Senetleri

Hisse Senetleri

Siz de, Türkiye’nin büyük şirketlerine ortak olabilirsiniz…

Ziraat ayrıcalıkları, Ziraat güveniyle...

Ziraat Yatırım nezdinde açılan yatırım hesabının Merkezi Kayıt Kuruluşu'nda aktive edilmesinden sonra işlem yapmak istediğiniz kanaldan hisse senedi ve VOB alım satım emirlerinizi verebilirsiniz. Müşterilerimizin hisse senetleri, Merkezi Kayıt Kuruluşu nezdinde kendi adı ve yatırım hesap numarası altında saklanır.

İşlem alt limiti olmadan hisse senedi işlemlerinizi avantajlı komisyon oranları ile hızlı ve güvenli bir şekilde Ziraat Yatırım e-Sube, Ziraat Bankası İnternet Şubesi, 44 44 979 (ZRY) Müşteri Hizmetleri Merkezinden, Ziraat Trader ve Mobil Hizmetler (Zborsa - Ziraat Trader) gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Trader ve Mobil Hizmetlerimizle piyasaları etkileyen her türlü gelişmeden anında haberdar olabilir, şirket yorumlarına ulaşabilir, mekan ve zaman sınırlaması olmadan piyasayı izleyip işlem yapabilirsiniz.

e-Sube, Yeni e-şubemiz ile ana sayfanızı kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Favorilerle izlediğiniz hisse senetleri ve viop kontratlarını canlı olarak görebilirsiniz. İstediğiniz hisse ve viop kontratını ekleyebilir , çıkarabilir veya analiz yapabilirsiniz. Artan ve azalan hisse senetlerini izleyebilirsiniz. Gün içerisinde 10 defa veri değişikliği yapabilirsiniz.

ZBorsa – Mobil, tüm Ziraat Yatırım müşterilerine ücretsiz sunduğumuz mobil uygulamamızdır. Seçtiğiniz ve değiştirebileceğiniz 10 adet Hisse, Varant veya VIOP kontratının canlı fiyatını BİST veri ücreti ödemeden takip edip işlem yapabilirsiniz.

Ziraat’le çalışırken, Kredili İşlemler, Açığa Satış ve Ödünç İşlemleri yapabilirsiniz.

Kredili İşlemler

Açığa Satış

Ödünç İşlemleri

İşlem Kuralları

Gelişen İşlemler Piyasası ( GİP)

Serbest İşlem Platformu (SİP)