Ziraat Yatırım10:13 15.08.201610:13 15.08.2016

Ziraat Yatırım

Ziraat Yatırım Menkul Değerler, Türkiye'nin en köklü kuruluşlarından biri olan Ziraat Bankası'nın iştiraki olarak 18.02.1997 tarihinde faaliyete geçmiştir.

Uzman kadrosu ve 60 Milyon TL lik ödenmiş sermayesi ile Sermaye Piyasası Kurulu'ndan almış olduğu yetki belgeleri kapsamında Sermaye Piyasasında faaliyet göstermektedir.

internet şube ve 44 44 979 (ZRY) AraclılıkHizmetleri Merkezi ile hizmet vermektedir. Ayrıca Ziraat Bankası'nın yurt sathına yayılmış tüm şubeleri Ziraat Yatırım Menkul Değerler'in acentesi konumundadır.

Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. “geniş yetkili aracı kurum” olarak (işlem aracılığı, portföy aracılığı, bireysel portföy yöneticiliği, yatırım danışmanlığı ve halka arza aracılık faaliyetleri ile sınırlı saklama) hizmetinde bulunma yetkilerine sahiptir.

Uzman ve deneyimli kadrosu ile Hisse Senedi, Bono/Tahvil/Repo İşlemleri, Vadeli İşlemler , Yatırım Fonu, Varlık Yönetimi , Kaldıraçlı İşlemler ve Yatırım Danışmanlığı konularında bireysel ve kurumsal yatırımcılara ihtiyaçlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Yaygın hizmet ağı, güçlü ortaklık yapısı, zengin ürün yelpazesi, gelişmiş teknolojik altyapısı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve deneyimi ile Türk Sermaye Piyasası'nın önde gelen aracı kurumlarından olan Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin temel politikası müşteri memnuniyetidir.